جزییات خبر

مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست اعلام کرد:

اعلام آمادگی شرکت های خارجی روس پلاست برای حضور در «ایران پلاست»

اعلام آمادگی شرکت های خارجی روس پلاست برای حضور در «ایران پلاست»
(پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳) ۰۸:۳۳

مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست اعلام کرد: بسیاری از شرکت های خارجی در نمایشگاه روس پلاست 2024، برای حضور فعال در هجدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست اعلام آمادگی کردند.

به گزارش نیپنا؛ فرید دوستی، مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی، ماشین آلات و مواد صنعت پلاستیک مسکو، گفت: چهاردهمین نمایشگاه بین المللی، ماشین آلات و مواد صنعت پلاستیک (روس پلاست) با حضور پررنگ شرکت های پتروشیمی کشورمان از ۲۹ تا ۳۱ خرداد ماه جاری (۱۸ تا ۲۰ ژوئن ۲۰۲۴) در مسکو برگزار شد.

وی افزود: در نمایشگاه روس پلاست ۲۰۲۴ بیش از ۴۰۰ تولیدکننده و تامین‌کننده از روسیه و کشورهای خارجی آخرین پیشرفت‌ها و تجهیزات مدرن در زمینه طراحی و مهندسی محصول، تجهیزات و مواد برای تولید محصولات پلاستیکی، تولید قالب‌ها، فناوری‌های افزودنی و طیف وسیعی از محصولات را معرفی و ارائه می کنند.

دوستی، با بیان اینکه در این نمایشگاه پاویون جمهوری اسلامی ایران با حضور کاردار سفارت ایران و رایزن بازرگانی ایران در روسیه افتتاح شد، اظهار کرد: با هماهنگی های انجام شده توسط شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت های پتروشیمی آریاساسول، جم، تبریز، مارون، تبریز، شازند و مدیران پلیمر در این نمایشگاه حضور موثر و فعالی داشتند.

مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، با تاکید بر جایگاه منحصر به فرد صنعت پلیمر و پلاستیک ایران در بازارهای جهان، خاطر نشان کرد: یکی از نقاط حائز اهمیت حضور در نمایشگاه روس پلاست، اعلام آمادگی بسیاری از شرکت های خارجی از کشورهای چین، هند، روسیه، ترکیه و کشورهای منطقه اوراسیا برای شرکت در هجدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست بود.

دوستی خاطر نشان کرد: یکی از برنامه های حضور در نمایشگاه روس پلاست، حضور در پنل « تغییرات جهانی، اولویت های ملی و چشم انداز همکاری» بود که در روز نخست این نمایشگاه برگزار شد.

گفتنی است، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و مواد اولیه صنعت پلاستیک روسیه (31 خردادماه) در شهر مسکو به کار خود پایان می دهد.

به گزارش نیپنا؛ هجدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از 18 تا 21 شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

تعداد بازدید : ۱,۳۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید