جزییات خبر

پتروشیمی بوشهر چند قرارداد و تفاهم نامه امضا کرد

پتروشیمی بوشهر چند قرارداد و تفاهم نامه امضا کرد
(چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳) ۱۲:۲۷

شرکت پتروشیمی بوشهر در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی چند قرارداد و تفاهم نامه را به امضا رساند.

به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بوشهر، این شرکت پتروشیمی بوشهر در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ۲ قرارداد دانش بنیان با عناوین پروژه استقرار سیستم مدیریت انرژی و پیاده سازی نرم افزار جامع مدیریت انرژی بر مبنای استاندارد ISO۵۰۰۰۱-۲۱۸ با شرکت دانش بنیان سامان انرژی اصفهان و همچنین قرارداد پروژه شناسایی، تگ گذاری، پلاک گذاری و انجام تست بر روی تله های بخار سایت ۳ و ۲ را به امضا رساند.
همچنین در این رویداد نمایشگاهی، تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی و فناوری شرکت پتروشیمی بوشهر و پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی به امضا رسید.
پتروشیمی بوشهر در زمینه توربین های بخار، گاز، کمپرسور ها و انواع پمپ های گریز از مرکز نیز با شرکت توربین ماشین خاورمیانه تفاهم نامه امضا کرد.
انعقاد تفاهم نامه با پارک علم و فناوری خراسان رضوی با هدف حمایت از ساخت داخل کمپرسور ها و گیربکس های خورشیدی ازدیگر تفاهم نامه های علمی امضا شده در راستای تحقق چشم انداز نوین پتروشیمی بوشهر در سال 1403 به شمار می رود.

تعداد بازدید : ۱۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید