جزییات خبر

افزایش تولید ۲ پتروشیمی سبلان و کیمیا

افزایش تولید ۲ پتروشیمی سبلان و کیمیا
(شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲) ۱۴:۳۰

رئیس هیئت مدیره هلدینگ پتروفرهنگ از افزایش تولید دو پتروشیمی سبلان و کیمیای پارس خاورمیانه خبر داد و گفت: افزایش و پایداری تولید از برنامه‌های اولویت‌دار و در دستور کار است.

به گزارش نیپنا به نقل از هلدینگ پتروفرهنگ، جواد زارع‌پور با بیان اینکه متانول تولیدی دو پتروشیمی سبلان و کیمیای پارس خاورمیانه در مردادماه امسال ۱۱۹ هزار و ۹۹۷ تن بوده که این مقدار مهرماه امسال به ۲۷۷ هزار و ۱۴۳ تن رسیده است، اظهار کرد: افزایش و تدوام تولید به‌عنوان یک اولویت بنا به دغدغه‌های وزیر آموزش و پرورش، همچنین صندوق ذخیره فرهنگیان مبنی بر افزایش تولید و ضرورت افزایش سودهی و خروج از زیان در دستور کار است.

وی افزود: تولید متانول پتروشیمی سبلان در مردادماه ۸۳ هزار و ۹۴۳ تن با ۵۶ درصد ظرفیت بود که این میزان در شهریورماه به ۱۳۱ هزار و ۹۷۹ تن با ۸۸ درصد ظرفیت و در مهرماه به ۱۴۵ هزار و ۱۴ تن با ۹۷ درصد ظرفیت رسیده است.

رئیس هیئت مدیره هلدینگ پتروفرهنگ گفت: تولید پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه در مردادماه ۵۴ هزار و ۱۶۸ تن با ۳۶ درصد ظرفیت، شهریورماه ۸۸ هزار و ۷۰۰ تن با ۵۹ درصد ظرفیت و در مهرماه با ۱۳۲ هزار و ۱۲۹ تن با ظرفیت ۸۸ درصد بوده است.

تعداد بازدید : ۲,۰۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید