جزییات خبر

سفیر عربستان در نمایشگاه ایران پلاست تأکید کرد

آمادگی عربستان برای گسترش همکاری‌ها با صنعت پتروشیمی ایران

آمادگی عربستان برای گسترش همکاری‌ها با صنعت پتروشیمی ایران
(دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲) ۱۲:۰۵

سفیر عربستان در ایران بر وجود زمینه‌های مشترک همکاری میان صنعت پتروشیمی ایران و عربستان تأکید کرد و گفت: آماده گسترش همکاری‌ها با صنعت پتروشیمی ایران هستیم.

به گزارش خبرنگار نیپنا، عبدالله بن سعود العنزی، سفیر عربستان سعودی در ایران امروز دوشنبه (27 شهریورماه) از دومین روز از هفدهمین نمایشگاه ایران پلاست بازدید کرد و در جریان آخرین دستاوردهای صنعت پتروشیمی ایران قرار گرفت.

 

وی در جریان بازدید از غرفه شرکت ملی صنایع پتروشیمی با مدیران این شرکت مذاکره کرد و با اشاره به توانمندی‌های صنعت پتروشیمی ایران اظهار کرد: زمینه‌های مشترک همکاری میان شرکت سابیک و شرکت‌های پتروشیمی ایران وجود دارد و امیدواریم به‌زودی با هماهنگی شرکت ملی صنایع پتروشیمی شاهد برگزاری دیدارها و نشست‌هایی میان ایران و عربستان در زمینه صنعت پتروشیمی باشیم.

سفیر عربستان تصریح کرد: ایران در زمینه دانش و فناوری‌های نوین در صنعت پتروشیمی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته است و ما علاقه‌مند به همکاری هستیم.

بر اساس این گزارش، حسن عباس‌زاده، مدیر برنامه‌ریزی و توسعه، احمد شکری، مدیر طرح‌ها و حسین علیمراد، رئیس کل امور بین‌الملل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در این دیدار آخرین دستاوردها و وضعیت صنعت پتروشیمی ایران را تشریح کردند.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست که از دیروز (یکشنبه،۲۶ شهریورماه) با رویکرد توسعه تکمیل زنجیره ارزش، حمایت از تولید ملی و رونق ساخت داخل در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد به‌مدت چهار روز دایر است.

تعداد بازدید : ۱,۲۷۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید