جزییات خبر

پتروشیمی نوری فینالیست جایزه تعالی کنگره ۲۴ جهانی نفت

پتروشیمی نوری فینالیست جایزه تعالی کنگره ۲۴ جهانی نفت
(دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲) ۱۴:۱۱

شرکت پتروشیمی نوری با رویکرد فناورانه در حوزه محیط‌ زیست و معرفی پروژه شیرین‌سازی گازهای مشعل، توانست با درخشش در میان ۴۰۰ پروژه فناورانه از کشورهای مختلف جهان به‌عنوان یکی از سه فینالیست بخش توسعه فناوری در کنار دو شرکت بزرگ دیگر از کشورهای آمریکا و کانادا قرار گیرد.

به گزارش  نیپنا به نقل از شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، جایزه تعالی شورای جهانی نفت (WPC Excellence Awards) بزرگ‌ترین رویداد صنعت نفت و انرژی در سطح بین‌المللی است که به المپیک صنایع نفتی جهان شهرت دارد و هر سه سال یک بار از سوی این شورای معتبر بین‌المللی برگزار می‌شود.

این رویداد بین‌المللی با حضور نمایندگان تمامی شرکت‌های بزرگ و غول‌های نفتی و تکنولوژیکی دنیا برگزار می‌شود و افزون‌ بر بازدید از نمایشگاه تخصصی، نشست‌های تخصصی متعددی را در سطح رؤسای‌ جمهور، وزرای نفت و انرژی، مدیران عامل شرکت‌های بزرگ و نمایندگان صنعت نفت کشورها ارائه می‌کند که در آن فرصت بی‌سابقه‌ای برای کسب اطلاعات، آشنایی با فناوری‌های نوین و به‌اشتراک‌گذاری تجربه برای سایر شرکت‌کنندگان فراهم است.

بنا بر این گزارش، در آوردگاه معتبر WPC که باهدف شناسایی و معرفی شرکت‌های فعال با عالی‌ترین درجه و سطح استاندارد شکل‌ گرفته، برجسته‌ترین پروژه‌ها و نوآوری‌های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی در سه محور توسعه فناوری، مسئولیت اجتماعی و تعالی جوانان، در قالب جایزه تعالی به رقابت می‌پردازند.

بر این‌ اساس شرکت پتروشیمی نوری با رویکرد فناورانه در حوزه محیط‌زیست و معرفی پروژه شیرین‌سازی گازهای مشعل، پای در این جایزه جهانی نهاد و توانست با درخشش در میان ۴۰۰ پروژه فناورانه از کشورهای مختلف جهان، و متقاعد ساختن داوران برجسته بین‌المللی، افتخاری بی‌سابقه را رقم بزند و به‌عنوان یکی از سه فینالیست بخش توسعه فناوری در کنار دو شرکت بزرگ دیگر از کشورهای آمریکا و کانادا قرار گیرد.

گفتنی است شرکت پتروشیمی نوری با دریافت این عنوان ارزشمند بین‌المللی در کنار رتبه دوم جایزه بزرگ نوآوری در فرآیند ICIS و جوایز پنج و ۶ ستاره رقابت بین‌المللی تجربه برتر برای «فرآیندها» و «مدیریت دانش» که پیش‌ از این دریافت کرده بود توانست با اقتدار سه‌گانه بین‌المللی خود را کامل کند و بدین ترتیب بار دیگر نام خود و هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس را در عرصه جهانی و در سطح بهترین‌ها مطرح کند.

تعداد بازدید : ۹۶۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید