جزییات خبر

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شستان خبرداد:

همکاری موثر و مداوم گروه شستان با شرکت‌های دانش‌بنیان

همکاری موثر و مداوم گروه شستان با شرکت‌های دانش‌بنیان
(پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۲:۵۲

مدیرعامل شرکت‌سرمایه‌گذاری تجاری شستان با حضور در بیست و هفتمین نمایشگاه صنعت نفت نسبت به همکاری موثر و مداوم شرکت‌های گروه شستان با شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد.

به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری شستان؛ داود عباسی گفت: یکی از اقدامات مهمی که طی سال‌های اخیر در گروه شستان رخ داده است و به شکل دائم درحال پیگیر و توسعه است، همکاری موثر و مداوم  با شرکت‌های دانش‌بنیان باهدف ایجاد بسترهای فراوان برای بکارگیری پژوهش و فن‌آوری در چرخه‌های مختلف اقتصای و صنعتی گروه شستان است.

وی خاطر نشان کرد: برهمین اساس طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده دراین نمایشگاه شرکت‌های پتروشیمی بوشهر، مرجان و مخازن سبز پتروشیمی عسلویه هرکدام قراردادها و تفاهم‌نامه‌های مختلفی را با شرکت‌های دانش‌ینیان به امضا می‌رسانند که این نتیجه همکاری‌های مطالعاتی با دانش‌بنیان‌ها است.

 وی ادامه داد: تفاهم‌نامه‌هایی به جهت توسعه قراردادهایی که پیش از این در نمایشگاه‌های نفت و ایران پلاست سال 1401 با شرکت‌های دانش‌بنیان منعقد شده و برای توسعه نیاز به مطالعات بیشتر و مشخص شدن روش همکاری دارند.

بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران با شعار «صنعت نفت، تولید فناورانه و مصرف بهینه» از روز چهارشنبه (۲۷ اردیبشهت‌ماه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد و تا روز شنبه هفته آینده (۳۰ اردیبهشت‌ماه) دایر خواهد بود.

تعداد بازدید : ۱,۶۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید